راهنمای خرید 14 مدل تم تولد دخترانه و پسرانه خاص 1403

Rate this post

جشن تولد یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین مراسمات برای کودکان و حتی بزرگسالان است، که از دیرباز در میان مردم مرسوم بوده است. امروزه جشن‌ها نسبت به گذشته جذاب‌تر و متفاوت‌تر شده‌اند. یکی از تغییرات جشن تولدهای امروزه استفاده از تم تولد است. البته استفاده از تم در سایر جشن‌ها نیز مانند جشن سیسمونی، جشن بارداری، جشن دندونی و سایر جشن‌ها نیز رواج دارد.

تم تولد یک آرایش و تزیین هماهنگ و زیبا برای جشن تولد فرزندتان است. که شامل میز‌آرایی، بادکنک‌آرایی و وسایل پذیرایی و گیفت تولد و اگر برای نوزاد باشد گیفت نوزاد هماهنگ با سایر اقلام جشن است. تم در انواع تم تولد دخترانه، تم تولد پسرانه، و تم تولد بزرگسال وجود دارد. که هر کدام دارای چندین مدل مختلف است و شما با توجه به سلیقه خودتان و فرزندتان و جنسیت و سن او می‌توانید انتخاب کنید.

اقلام مورد استفاده در تم تولد:

 • دعوت نامه
 • بادکنک
 • استند عدد
 • ریسه تولدت مبارک
 • کلاه تولد
 • بشقاب و لیوان و کارد چنگال
 • گیفت
 • آویز
 • استند شخصیت کارتونی
 • دستمال کاغذی
 • شمع و فشفشه
مدل محبوب

مجموعه 90 عددی تم تولد طرح تاج

مشخصات:

 • رنگ: طلایی
 • تعداد: 90 عدد
 • ابعاد: 25*15*5 سانتی متر

این مدل تم مورد علاقه پسران و دختران است. کیفیت جنس این تم بسیار عالی است. این تم شامل چاقو 12 عدد در ابعاد 16*2 سانتیمتر، چنگال 12 عدد در ابعاد 16*2 سانتیمتر، لیوان 20 عدد در ابعاد 7*7*9 سانتیمتر، بشقاب 20 عدد در ابعاد 18*18*2 سانتیمتر، کلاه 6 عدد در ابعاد 19*17 سانتی متر، ریسه تزیینی 1 عدد، نی 12 عدد در ابعاد 23*1 سانتیمتر و گیفت 6 عدد در ابعاد 26*8*2 سانتیمتر است.

مجموعه 81 عددی تم تولد طرح دختر کفشدوزک

مشخصات:

 • رنگ: قرمز و چند رنگ
 • ابعاد: 30x20x15 سانتی متر

این تم زیبا برای دختران مناسب است. در دو رنگ موجود است. این تم شامل بشقاب 12 عدد، لیوان 12 عدد، چنگال 12 عدد، پاپ کورن 10 عدد، کارت دعوت 10 عدد، تاپر 10 عدد، بادکنک قرمز خال مشکی 10 عدد، چسب بادکنک 1 عدد، روبان قرمز 1 عدد، بادکنک فویلی طرح دختر کفشدوزکی سایز بزرگ 1 عدد، کلاه 1 عدد و ریسه 1 عدد 2 متری است. دارای کیفیت بسیار خوبی است.

مجموعه 63 عددی تم تولد طرح بچه رئیس

مشخصات:

 • رنگ: آبی
 • ابعاد: 10x10x5 سانتی متر

تم بچه رییس مورد علاقه اکثر بچه‌ها است. این تم برای سن 4 ساله مناسب است. این تم شامل 20 عدد پیش‌دستی، 20 عدد لیوان، 12 عدد چنگال، 10 عدد پاکت پاپ کورن و 1 عدد ریسه دو متری است.

مشخصات:

 • رنگ: بنفش
 • تعداد: 70 عدد
 • بادکنک: 20 عدد
 • ابعاد: ۳۰x۲۰x۱۰ سانتی‌متر

این تم برای دختر بچه‌ها مناسب است و جزو انواع بهترین تم تولد برای دختر 13 تا 16 ساله است. طرح جذابی دارد. این تم شامل عدد چنگال ۱۰ عدد کارد ۱۰ عدد پیش دستی ۱۰ عدد لیوان ۲۰ عدد بادکنک ۱۰ عدد تاپر است. جنس تمامی ابزارهای آن از با کیفیت‌ترین مواد تولید شده است.

مجموعه 124 عددی تم تولد طرح دختر پاریس

مشخصات:

 • رنگ: صورتی
 • ابعاد: 27*23*13 سانتی متر

رنگ صورتی یک رنگ بسیار جذاب برای دختران است. این تم بسیار زیبا مورد علاقه همه دختران است و جشن تولد را بسیار زیبا و به یاد ماندنی خواهد کرد. کیفیت جنس این تم عالی است. این تم شامل چنگال 20 عدد در ابعاد 17*2 سانتی متر، چاقو 20 عدد در ابعاد 17*2 سانتی متر،نی 20 عدد در ابعاد 23*1 سانتی متر، لیوان 20 عدد در ابعاد 9*7*7 سانتی متر، بشقاب 20 عدد در ابعاد 18*18*2 سانتی متر، کلاه 6 عدد در ابعاد 22*13 سانتی متر، عینک 6 عدد در ابعاد 23*11 سانتی متر، جعبه پاپ کرن 10 عدد 13 سانتی متر، ریسه تزئینی گرد 1 عددی در ابعاد 22*180 سانتی متر و ریسه تزئینی مثلثی 1 عددی در ابعاد 22*200 سانتی متر است.

مجموعه 93 عددی تم تولد مدل باب اسفنجی

مشخصات:

 • رنگ: زرد
 • ابعاد: 40x20x10 سانتی متر

تم باب اسفنجی یک تم بسیار جذاب و خوش رنگ و مورد علاقه اکثر بچه‌ها است. این تم هم برای دختران و هم برای پسران مناسب است. این تم شامل چاقو 12 عدد در ابعاد 16x2 سانتیمتر، چنگال 12 عدد در ابعاد 16x2 سانتیمتر، لیوان 20 عدد در ابعاد 7x7x9 سانتیمتر، بشقاب 20 عدد در ابعاد 18x18x2 سانتیمتر، تاج 6 عدد در ابعاد 19x17 سانتیمتر، ریسه تزیینی ۲ متری یک عدد، نی 12 عدد در ابعاد 23x1 سانتیمتر و ظرف پاپ کرن 10 عدد در ابعاد 26x8x2 سانتیمتر است.

مجموعه 90 عددی تم تولد مدل Frozen

مشخصات:

 • رنگ: آبی
 • ابعاد: 20*15*5 سانتی متر

انیمیشن فروزن را تمام دختر بچه ها دوست دارند و تم آن برای دختران جذاب خواهد بود. رنگ آبی نیز هم فضای جشن و هم عکس‌های یادگاری را زیبا می‌کند. این تم شامل چاقو 12 عدد در ابعاد 16*2 سانتیمتر، چنگال 12 عدد در ابعاد 16*2 سانتیمتر، لیوان 20 عدد در ابعاد 7*7*9 سانتیمتر، بشقاب 20 عدد در ابعاد 18*18*2 سانتیمتر، تاج 6 عدد در ابعاد 19*17 سانتیمتر، ریسه تزیینی 1 عدد، نی 12 عدد در ابعاد 23*1 سانتیمتر و گیفت 6 عدد در ابعاد 26*8*2 سانتیمتر است.

مشخصات:

 • رنگ: آبی
 • ابعاد: 25x25x10 سانتی متر

این تم برای جشن تولد نوزاد و در کل برای سن نوزادی تا سه سالگی مناسب است. جنس وسایل این تم بسیار خوب است. این تم شامل بشقاب 20 عدد، لیوان 20 عدد، چنگال 12 عدد، ظرف پاپ کورن 10 عدد و ریسه 1 عدد (190 سانتیمتر) است. کیفیت چاپ آن نیز عالی است.

استند تم تولد طرح اسب تکشاخ

مشخصات:

 • رنگ: چند رنگ
 • ابعاد: 38x1x47 سانتی متر

اگر تم تولد اسب تک شاخ را انتخاب کردید این استند با وسایل شما ست خواهد بود. اسب تک شاخ یک تم محبوب است که زیبایی خاصی به جشن می‌دهد. کیفیت چاپ و جنس این استند بسیار عالی است و بی شک جشن و عکس‌های شما را زیبا و ماندگار خواهد کرد.

مجموعه 43 عددی تم تولد طرح دندونی پسر

مشخصات:

 • رنگ: آبی
 • ابعاد: 20x20x8 سانتی متر

امروزه جشن دندونی یک جشن محبوب برای نوزاد است. استفاده از تم دندونی تنها در این جشن کاربرد دارد. این تم بسیار زیبا و با کیفیت است. این تم شامل بشقاب 20عدد، لیوان 20 عدد، ظرف پاپ کورن 10 عدد، چنگال 12 عدد و یک عدد ریسه است.

تم تولد مدل مرد عنکبوتی

مشخصات:

 • رنگ: قرمز
 • ابعاد: 11*23*35 سانتی متر

تم مرد عنکبوتی را همه پسر بچه ها دوست دارند و در یک سن خاص خود را جای شخصیت مرد عنکبوتی می‌بینند. این تم محبوب با کیفیت چاپ بالایی تولید شده است و شامل ظرف پاپ کرن 10 عدد، لیوان 20 عدد، بشقاب 20 عدد، کارد و چنگال هر کدام 12 عدد، دستمال طرح مرد عنکبوتی 20 عدد، سفره طرح خالدار قرمز 2 متری 1 عدد، نقاب عینکی 6 عدد، ریسه مستطیلی 1 عدد 10 تایی و فلش به سمت جشن تولد 2 عدد است.

نکات مهم در انتخاب تم تولد:

سن:

هم کودکان و هم بزرگسالان در هر سنی نیازمند تم تولد مخصوص و متناسب سن خود هستند. علایق یک کودک 4 ساله با یک کودک 10 ساله کاملا متفاوت است. پس سعی کنید با توجه به سن شخصی که برای او تولد می‌گیرید تم را برایش انتخاب کنید.

جنسیت:

یکی از مهم‌ترین موارد در انتخاب تم توجه به جنسیت است. تم تولد دخترانه و تم تولد پسرانه دارای تفاوت‌های زیادی است. رنگ تم تولد، شخصیت کارتونی محبوب و … در این انتخاب در بین پسر بچه‌ها و دختر بچه‌ها تفاوت ایجاد می‌کند.

فضای خانه:

حتما به فضایی که در آن تم را اجرا می‌کنید توجه داشته باشید. تم‌های شلوغ و بزرگ در یک مکان کوچک و تم‌های کوچک در مکان بزرگ از زیبایی جشن شما می‌کاهد و علاوه بر آن عکس‌های جشن نیز خراب خواهد شد.

تعداد مهمانان:

در خرید تعداد کارت دعوت و بشقاب و سایر اقلام حتما به تعداد مهمانان توجه کنید. کم خریدن و زیاد خریدن هر دو دردسرساز خواهد بود. اگر بیشتر از تعداد مهمانان خریداری کنید از نظر اقتصادی به صرفه نیست زیرا این تم تکراری خواهد شد و دیگر برای جشن‌های بعدی قابل استفاده نیست.

توجه به سلیقه و علایق کودک:

این جشن برای فرزند شماست و باید او لذت ببرد و در ذهن او ماندگار شود پس در خرید اقلام و وسایل جشن حتما به سلیقه کودک توجه کنید.

بادکنک آرایی تولد:

بادکنک آرایی جشن شما و تم را جذاب‌تر و زیباتر می‌کند. اگر خودتان این کار را انجام می‌دهید سعی کنید در استندهای کرایه‌ای از تعدادی بادکنک استفاده کنید. در طرح‌های مختلف در کنار میز تولد یا پشت سر از بادکنکن‌های هماهنگ با رنگ تم استفاده کنید. استفاده از دو رنگ در کنار هم تم تولد و بادکنک آرایی را زیباتر می‌کند.

چند مدل تم تولد پسرانه:

پسربچه‌ها به شخصیت‌های کارتونی هیجانی علاقه دارند و در تصورات خود، خودشان را جای آن‌ها می‌گذارند. به همین دلیل تم پسرانه از شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه آن‌ها الهام می‌گیرد.

تم مک کویین:

انیمیشن مک کوئین مورد علاقه بیشتر پسربچه‌ها است. پسرها به ماشین علاقه مند هستند.. شخصیت کارتونی مک کویین یک ماشین با رنگ قرمز بسیار زیبا است که می‌تواند تم بسیار جذابی برای جشن فرزند دلبندتان باشد.

تم باب اسفنجی:

پسران در در رده سنی پایین علاقه زیادی به شخصیت باب اسفنجی دارند. این تم دارای رنگ زرد است که بسیار زیبا است و جشن شما را به یادماندنی خواهد کرد.

تم ملوان:

تم تولد ملوان یکتم هیجانی و زیبا، برگرفته از کشتی و دریانوردی است. در سنین خاصی اکثر پسران به دریا و کشتی و ملوانی علاقه دارند. بنابراین این تم نیز بسیار زیبا خواهد بود.

تم تولد فوتبال:

کمتر پسربچه‌ای وجود دارد که به فوتبال و توپ علاقه نداشته باشد. تم فوتبالی یک تم بسیار محبوب برای کودکان و نوجوانان است. رنگ سفید، سیاه و سبز بیشترین رنگ‌های مورد استفاده در این تم هستند.

علاوه بر موارد فوق تم تولد مینیون، تم مرد عنکبوتی، تم بتمن و تم آتش نشان و … از تم‌های مورد استفاده و محبوب برای پسران است.

چند مدل تم تولد دخترانه:

دختران روحیه‌ای لطیف دارند. رنگ‌های شاد مانند سفید و صورتی مورد علاقه آن‌ها است. طراحی و اجرای تم تولد دخترانه نیازمند ظرافت و دقت بیشتری است.

تم دریا:

رنگ آبی مورد علاقه اکثر دختران است. آبی در چند طیف زیبا و جذاب وجود دارد. ترکیب رنگ آبی با سفید جشن را زیبا می‌کند. تم تولد دریا با استفاده از اشکال ماهی و یا اختاپوس با رنگ آبی فضای جشن را برای فرزند شما ماندگار خواهد کرد.

تم تولد سفید برفی:

کارتون سفید برفی از گذشته تا کنون مورد علاقه همه دختران بوده است. استفاده از این تم نه تنها بسیار زیبا و جذاب خواهد بود، از علایق دختران است و آن‌ها در جشن خود احساس رضایت خواهند کرد.

سایر تم‌های مورد علاقه دختران عبارتند از: تم رنگین کمان، تم اسب تک شاخ، تم گیسو کمند، تم آلیس در سرزمین عجایب و تم تولد پروانه و …

قیمت تم جشن تولد ساده و ارزان:

انواع ساده تم در تعداد کم قیمتی کمتر از 100 هزار تومان دارند. انواع لاکچری نیز قیمتی بالاتر و کیفیت بالاتر دارند.

خرید اینترنتی انواع تم برای تولد دختر و پسر:

شاید در خرید حضوری به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا نکنید. بهترین راه خرید برای وسایل جشن تولد خرید آنلین است زیرا تنوع محصول زیاد و نیازی به بیرون رفتن ندارد و به راحتی شخص مورد نظر را سورپرایز می‌کنید.

سخن آخر

جشن گرفتن برای کودکان و بزرگسالان تاثیر روانی و اجتماعی مثبت و مفیدی دارد. روان شناسان همواره خانواده‌ها را به گرفتن جشن تولد برای فرزندان برای بالا بردن اعتماد بنفس آن‌ها تشویق می‌کنند. استفاده از انواع مختلف تم تولد هم موجب شادتر شدن کودک شما و هم زیباتر شدن جشن خواهد شد. سعی کنید با کمترین هزینه از تم‌های زیبا و به یاد ماندنی برای جشن‌ها استفاده کنید.

4 نظر

 1. پریا پاسخ

  تم تولد هایی که پیشنهاد دادین خیلی قشنگن و قیمتاشونم خیلی مناسبه. تم تولد دخترانه ها رو بیشتر دوست داشتم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.